Implanty zębów i protezy

Jeżeli interesuje Cię stomatologia estetyczna i jesteś z Mielca, odwiedź gabinet stomatologiczny i sprawdź nowoczesne metody leczenia

Szukasz stomatologa?

Co wybrać protezę czy implanty?

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób w różnym wieku zmaga się z problemem ubytków w uzębieniu. Jest to z pewnością bardzo nieprzyjemne i niesie za sobą wiele skutków ubocznych. Nie zawsze problem ten jest z naszej winy, ponieważ jest wiele czynników, które na to wpływają. Niestety, kiedy stracimy nasze naturalne zęby musimy je uzupełnić tymi sztucznymi.

Wiele osób w takiej sytuacji bardzo często zastanawia się nad tym co jest lepsze. Tańsze rozwiązanie jakim są protezy, czy nieco droższe i bardziej wytrzymałe implanty. Obie te opcje niestety  nie są tak samo wygodne, jak prawdzie zęby, niemniej jednak ułatwią one codzienne funkcjonowanie.

Dla osób, które posiadają większą sumę pieniędzy z pewnością implanty będą odpowiednie, ponieważ są to zęby bardzo wytrzymałe, które przypominają prawdziwe. Ich cena jest dość wysoka, gdyż zaczyna się od trzech tysięcy złotych za jeden implant.

Wiadomo, że protezy są znacznie tańszym rozwiązaniem, które nie koniecznie może się opłacać każdemu.  

Informacje stomatologiczne…

Stomatologia estetyczna czyli jak sobie radzić gdy leczenie nie może się odbyć

W sytuacji gdzie nie da się już uratować zęba, wtedy na pomoc przychodzi stomatologia estetyczna. Licówki, mostki, implanty i protezy to odzyskanie pięknego uśmiechu.

Implantologia i protetyka, odzyskaj pewność siebie!

Nie wszyscy zdają sobie sprawę jak ważny w życiu na codzień jest zdrowy uśmiech. Dlatego warto zainwestować w siebie i odzyskać coś więcej niż tylko piękny uśmiech.

Dobry i tani stomatolog? To możliwe!

Wśród wielu stomatologów w Mielcu, na uwagę zasługuje dentysta. Gabinet stomatologiczny to sprawdzone, skuteczne metody leczenia w zakresie stomatologii.

Gabinet stomatologiczny w mieście Mielec 

Dentysta nasz to stomatologia dziecięcia, estetyczna, profilaktyczna i zachowawcza

ul. Jakaś, 39-300 Mielec woj. podkarpackie

Potrzebny dentysta?

+48 123 456 789