Wypadek i rehabilitacja

Sama rehabilitacja to powrót do zdrowia fizycznego. Ważny jest także dobry psycholog i poukładanie w głowie pewnych spraw

Skuteczna rehabilitacja

Odpowiedni dobór sprzętu i artykułów do rehabilitacji pacjenta to połowa sukcesu!

Jak wiadomo, zakup artykułów rehabilitacyjnych nie jest tanim zakupem, dlatego też trzeba się do niego odpowiednio przygotować. Takie produkty muszą być przede wszystkim trwałe oraz funkcjonalne, aby pacjent mógł wygodnie z nich korzystać, czując się swobodnie.

Bardzo często pacjenci zastanawia się, gdzie można nabyć takie artykuły w rozsądnej cenie? 

Otóż możliwości jest wiele, niemniej jednak tą najbardziej oczywistą jest sklep medyczny, który mieści się w każdym mieście.

Jeśli jednak chodzi o cenę artykułów rehabilitacyjnych, to są one bardzo zróżnicowane. Niektóre z nich kosztują kilkadziesiąt złotych, inne zaś kilkaset. Są też takie, które przekraczają cenę kilku tysięcy złotych.

Artykuły rehabilitacyjne pełnią bardzo ważną funkcję, dlatego też nigdy nie należy na nich oszczędzać. Czasem naprawdę warto w nie dobrze zainwestować, aby mieć dobry sprzęt, który będzie wygodny i komfortowy w użytkowaniu. Zawsze należy o tym pamiętać, gdyż jest to bardzo ważne.

 

Poczytaj o zdrowiu…

Dobry sprzęt do rehabilitacji

Znajdź rozwiązanie dla siebie. Jeżeli chcesz aby Twoja rehabilitacja przebiegła bezproblemowo i szybko to dowiedz się jak pozyskać dobry sprzęt do rehabilitacji

Wkładki ortopedyczne na płaskostopie i wady postawy

Komputerowe badania Twoich stóp pozwolą szybko i sprawnie zdiagnozować problemy. Nie leczenie wad postawy prowadzi do późniejszych nerwobólów.

Ortezy, kołnierze, artykuły rehabilitacyjne

Jeżeli potrzebna Ci pomoc w doborze ortezy kończyny górnej, dolnej lub tułowia poczytaj informacje. Ważne są dobrze dobrane artykuły do rehabilitacji.

Sklep Ortopedyczno-Rehabilitacyjny REHA-MED

Sklep, który znajduje się w Mielcu, ma podpisaną umowę z NFZ. Atrakcyjne ceny, specjalistyczne i rzetelne doradztwo.

ul. Dworcowa 4/19, 39-300 Mielec woj. Podkarpackie

Rehabilitacja:

+48 888 430 696