DPF FAP i katalizatory

Najlepszym rozwiązaniem w przypadku niesprawnych podzespołów jest ich regeneracja czyli profesjonalne czyszczenie

Dlaczego regeneracja?

Po co w samochodach filtry cząstek stałych i katalizatory?

W pojazdach z silnikami diesel filtry DPF FAP i katalizatory to pewnego rodzaju podzespoły układu wydechowego w samochodzie. Wiele osób często zadaje pytanie: czy muszą być one w każdym pojeździe?

Oczywiście że nie, jednakże dobrzy by było, gdyby się w nim znajdowały, ponieważ pełnią niezwykle ważną rolę, która przyczynia się do ekologii. Zatem filtry te i katalizatory niwelują metale szlachetne oraz szkodliwe związki, które bardzo szkodzą środowisku. Są one wydobywane wraz ze spalinami, które także nie wpływają pozytywnie na przyrodę.

W Internecie można ich znaleźć naprawdę wiele, jednakże nie wszystkie będą tak samo funkcjonalne oraz praktyczne. Kupując dane filtry i katalizatory warto najpierw zapoznać się z ich opinią, która może nam wiele pomóc.

Warto także pamiętać, że kupując daną cześć do samochodu warto zrobić to u zaufanego sprzedawcy, który sprzeda nam dobry towar w bardzo atrakcyjnej cenie. Czasem naprawdę nie warto przepłacać. 

zadowolonych klientów

lat na rynku w Polsce

Warto także wiedzieć

Problemy z filtrem DPF FAP

Jeżeli Twój filtr odmówił Ci posłuszeństwa skorzystaj z pomocy. Filtry i katalizatory po prostu się zapychają, wtedy najlepiej udrożnić je zlecając profesjonalne czyszczenie.

Dlaczego warto regenerować filtry cząstek stałych?

Różnica pomiędzy zakupem nowych części a regeneracją jest duża. Rezultat czyszczenia to podzespoły nadające się w pełni do dalszej eksploatacji.

Czy regeneracja się opłaca?

Warto regenerować podzespoły. Duże oszczędności daje regeneracja katalizatorów autobusów, ciężarówek. To spora różnica pomiędzy zakupem nowego a czyszczeniem.

Profesjonalne czyszczenie katalizatorów

Regeneacja DPF FAP katalizatorów autobusów, ciężarówek i samochodów osobowych. Skuteczna metoda FCM pozwalająca na sprawne czyszczenie.

Turbo-Elmar s.c. – profesjonalna regeneracja DPF FAP i katalizatorów

ul. Polna 3, 39-300 Mielec woj. podkarpackie

Zapytaj o regenerację

+48 609 141 806