Turbosprężarki i ich regeneracja

Każdy fan motoryzacji wie, że w przypadku turbosprężarek regeneracja to sprawdzony, optymalny proces na odzyskanie sprawnej części

Na czym to polega?

Po co powstały turbosprężarki i jak należy je naprawiać?

Wprowadzenie na rynek motoryzacyjny turbosprężarek spowodowało wiele udogodnień dla kierowców. Bowiem poprawiają one moc oraz wydajność silników spalinowych, bez konieczności wymiany całego silnika. Jak wiadomo, turbosprężarki, to części, które są montowane do silnika w celu zwiększenia jego mocy.

Są one bardzo praktyczne oraz funkcjonalne, co niezwykle cieszy kierowców. To bardzo popularna i szybko rozpowszechniona technologia turbo, nie tylko branża motoryzacji ale również lotnictwo i inne branże związane z napędem silników spalinowych.

To bardzo proste rozwiązanie, które pozwala nam przy tej samej ilości paliwa wydobyć z silnika więcej mocy a więc poprawić jego sprawność.

 

Wymiana całego silnika w samochodzie jest wielkim kosztem, dlatego też ta opcja się w ogóle nie opłaca. Wiele osób czasem zastanawia się nad tym, po co tak naprawdę powstały turbosprężarki? Otóż odpowiedź jest jedna i chyba wszystkim znana.

Zostały wyprodukowane po to, aby nie trzeba było wymieniać słabego silnika na mocniejszy, co wiąże się z dużymi kosztami. Turbosprężarka po zainstalowaniu w silniku znacznie zwiększa jego moc, co powoduje że samochód szybciej się rozpędza. Naprawdę warto wyposażyć swój pojazd w turbosprężarkę.

lat doświadczenia w branży

klientów

Zobacz także inne informacje

Czy opłaca się regenerować turbosprężarkę?

Naprzeciw inwestycji w nową turbosprężarkę, zdecydowanie regeneracja stanowi znacznie mniejszy koszt. Regenerowana turbosprężarka to doskonałe rozwiązanie.

Ile kosztuje regeneracja turbosprężarki?

Cena turbosprężarki a raczej jej naprawy zależy od typu turbosprężarki. Standard, sterowane elektronicznie lub turbiny ze zmienną geometrią to trzy różne ceny usług.

Turbosprężarki do samochodów terenowych

Większość samochodów terenowych posiada układy turbo, które wspomagają je w terenie. Turbosprężarki do terenówek to sprawdzone i optymalne rozwiązanie.

Dobra regeneracja turbin w Mielcu

Mielec słynie z regeneracji. Jak to mówią jest to zagłębie firm motoryzacyjnych związanych z regeneracją. Warto zwrócić uwagę na firmę:

MR Radka – profesjonalna regeneracja turbin i turbosprężarki

ul. Polna 3b, 39-300 Mielec woj. podkarpackie

Tania regeneracja

+48 609 141 806