Niemcy, Ukraina i Czechy

Transport międzynarodowy drogowy oraz spedycja do Czech, Niemiec lub na Ukrainę przechodzi ogromny rozwój w ostatnich latach

Transport z Polski do Rumunii

Jakie usługi obejmuje transport i spedycja?

Bardzo często ludzie nie wiedzą jakie usługi dokładnie oferuje transport i spedycja. Wiadomo, że jego głównym zadaniem jest przewożenie towarów z jednego kraju do drugiego, niemniej jednak na jakich zasadach się to wszystko odbywa?

Chyba każdy wie, czym jest transport, ale o spedycji ludzie nie wiedzą aż tak wiele, a prawie nic.

Czym zatem jest spedycja? Otóż spedycja zajmuje się przede wszystkim organizowaniem przewozów dla poszczególnych produktów i towarów, szukaniem im odpowiednich środków transportu, tak aby dokładnie dotarły do celu. Zmaga się również z zabezpieczeniami towarów, by w podróży nie uległy zniszczeniu.

Niestety transport i spedycja w swoich usługach wyklucza magazynowanie, którego klient sam musi dokonać. Firmy te w ogóle nie wykonują takich usług, nawet za dodatkową opłatą.

Transport i spedycja przewozi towary po takich krajach jak Niemcy, Czechy oraz Ukraina. Jak widać tych miejsc jest naprawdę sporo, dlatego też będą odpowiednie dla każdego. 

od tylu lat na rynku transportowym

zestawów w sumie ze spedycją

Ciekawostki z branży TSL

Transport międzynarodowy towarów z Polski do Niemiec

Systematyczne ładunki i kursy to całopojazdowy transport towarów oraz transport drobnicowy w relacji Polska Niemcy w obydwie strony

Przewóz towarów Polska Ukraina

Warto pozyskać informacje na temat rzetelnych przewoźników, którzy oferują transport pomiędzy Polską i Ukrainą. To bardzo dobry ale też nie łatwy kierunek.

Magazynowanie i przeładunki

W województwie podkarpackim znajduje się magazyn logistyczny. Czermin k. Mielca to lokalizacja magazynu firmy transportowej, która oferuje magazynowanie i przeładunki towarów.

Firma transportowa IMPET

Kompleksowa obsługa klientów, pozwala firmie IMPET na dynamiczny rozwój. Obecnie firma ta to nie tylko transport ale również inne usługi TSL.

IMPET – transport i spedycja oraz magazynowanie towarów

Czermin 61, 39-304 Czermin woj. podkarpackie

Zadzwoń po transport

+48 17 774 03 42